5 důvodů, proč cvičit Hot Yogu u nás

1. Ověřený systém a tradice

Jako jediní v Brně nabízíme lekce tradiční Hot Yogy sestavené z 26 pozic a 2 dechových cvičení, která je praktikována mnoho desetiletí po celém světě.

2. Nepotřebujete předchozí zkušenosti s jógou

Tradiční Hot Yoga je určená i pro úplné začátečníky. Nepotřebujete žádné zkušenosti ani znalosti o józe. Naši lektoři vám ochotně vysvětlí všechno, co potřebujete před lekcí vědět. Nikdo se na vás nebude zvláštně dívat, pokud nepřijdete ve značkovém jógovém oblečení. Jsme zkrátka „v pohodě“ a každý je u nás vítaný.

3. Nemusíte se rezervovat

Nevíte, jak dlouho se zdržíte v práci nebo jak se budete cítit? U nás se můžete rozhodnout na poslední chvíli a přijít na lekci bez rezervace. Velká kapacita sálu na cvičení nám umožňuje fungování bez rezervačního systému.

4. Pocítíte efekt

Chystáte se k nám poprvé? Zjistitě, jak na vás tradiční Hot Yoga působí. Někdy až po pár lekcí člověk na sobě pocítí efekt, který Hot Yoga na tělo i psychiku má.

5. Výhodné členství

Máme pestrou nabídku permanentek, ze kterých si každý může zvolit nejvýhodnější variantu. Věříme v sílu častém cvičení jógové a podporujeme pravidelné návštěvníky, proto si můžete zakoupit měsíční, tříměsíční a roční permanentky, při kterých neplatíte za jednotlivé vstupy, ale čím častěji přijdete na lekci, o to je pro vás cvičení výhodnější.

Hot Yoga videa

Pro spuštění klikněte na dané video