Jemná Yoga

Kromě tradiční Hot Yogy nabízíme dvě další relaxační cvičení:

Zpevni se s Kamilou

Další lekce Hot Yogy, vždy trochu jiná. Kamča vás na úvod zklidní dechovým cvičením a pak si protáhnete celé tělo dynamickou sestavou jógových pozic. Posílíte především tak důležitý střed těla, ruce, bříšní svaly a zároveň uvolníte napětí v celém těle. Na závěr si vychutnáte zklidnění a meditaci a budete se vznášet na obláčku.

Flow Yoga s Lindou

Nechte se unášet na vlně svého dechu. Dynamická lekce pro všechny s důrazem na dýchání. Linda vás provede pozdravy Slunci a vždy trochu jinou sérií pozic, která potěší každý sval a kloub. To všechno za doprovodu hudby a zakončené dlouhou relaxací. Jediná lekce v týdnu v „normální“ teplotě – nemusíte se ale obávat, že byste se nezapotili!

Zdravá záda a pevné bříško s Hankou

Chcete mít zdravý život? Začněte u svojí páteře! Hanka se ve svých lekcích zaměřuje na práci s hlubokým stabilizačním systémem a na obnovení jeho správné funkce. Pozornost směřuje k jednoduchému, zdravému a smysluplnému pohybu s důrazem na plný dech. Její lekce Vám nabídnou řešení pro zažité stereotypy v držení těla, které tak často vedou k jednostrannému přetěžování a dysbalancím. Budete pracovat s cvičebními pomůckami (bločky, pásky, deky), tak aby pozice byly dostupnější pro případ zdravotního nebo fyzického omezení. Lekce probíhají při pokojové teplotě a trvají 75 minut.

Termíny lekcí naleznete v rozvrhu.

Hot Yoga videa

Pro spuštění klikněte na dané video