Náš tým

name

Linda Plaváková

Pochádzam z Nitry na Slovensku. S jogou som mala minimálne skúsenosti pred tým, než som prišla prvý krát do nášho brnenského Hot Jogového štúdia. Po prvej lekcii som sa stala takmer závislou, zistila som, že mi cvičenie dáva energiu, zlepšilo sa mi držanie tela a málokedy nemám úsmev na tvári. Rozhodla som sa ísť do Mysore v Indii na mesačný učiteľský kurz Hatha Jogy, kde sme sa venovali nielen fyzickému cvičeniu, ale aj meditácii, filozofii a rozšírila som si obzory vo svete jogy. Ako lektorku ma baví zdielať nadšenie pre jogu s ostatnými. Joge sa venujem popri štúdiu podnikovej ekonomiky a managementu.

name

Kamila Švubová

Jmenuji se Kamila Švubová a pocházím ze Zlína. Do Brna jsem se dostala díky studiím, vystudovala jsem Hospodářskou politiku a správu na Masarykově univerzitě a nyní druhým rokem učím jogu. Joga pro mne znamená relaxaci, uvolnění těla i mysli a důležitý kontakt s příjemnými lidmi. Moje oblíbená pozice je čelo ke kolenu ve stoji na jedné noze. Mimo jógu hodně sportuji, miluji hory, horská kola a turistiku. Moc ráda cestuji, vařím a zajímám se o zdravý životní styl. V současné době začínáme s přítelem pražit kávu a staráme se o leguána.

name

Sára Eliáš

Jmenuji se Sara, je mi 22 let a studuji biologii se zaměřením na fyziologii a imunologii živočichů na Masarykově univerzitě v Brně. Jógu jsem začala cvičit minulý rok v září, okamžitě jsem jí propadla a po necelém půlroce jsem se stala instruktorkou. Nejvíce mě na této práci baví sledovat pokroky našich klientů, jejich odhodlání a píli. Ráda také pracuji s milými lidmi, o které u nás ve studiu není nouze. Když se zrovna nemusím učit do školy nebo nejsem na józe, ráda trávím čas venku v přírodě se svými přáteli a rodinou, ať už nějakou sportovní aktivitou, nebo jen posezením u dobrého jídla a pití.

name

Lucie Richtrová

Hot Yogu cvičím od prvního dne, kdy se otevřelo studio Hot Yoga v Brně (září 2012). Nevím proč, ale i přesto, že mě celé tělo po lekci bolelo, jsem chtěla cvičit znovu a znovu. V lekci musí člověk překonat svoje hranice fyzické i psychické. Perfektní make-up ani oblečení za vás lekci neodcvičí. Jste to jenom vy a vaše psychika, kdo rozhoduje, zda vydržíte až do konce. A to se mi na tom líbí. Nejde o to, jak moc jste nebo nejste pružní, ale o techniku provedení. Pokud je technika správná, tak časem přijde i to ostatní. Po roce pravidelného cvičení jsem začala ve studiu také vyučovat. Lektorství mi pomáhá vypnout po mojí hlavní práci a soustředit se na něco jiného. Ať už cvičím nebo vedu lekci, pokaždé si psychicky odpočinu. Ráda potkávám nové i stálé klienty. Vždyť někteří, co se mnou začínali, cvičí stále. Ráda vidím jejich pokroky a to, jak jim jóga mění pohled na svět.

name

Lenka Liška

Jsem rodilá Brňačka. Dřív jsem se hodně věnovala tanci a vedla lekce Zumby. Osud mě pak zavál do Prahy, kde jsem se poprvé setkala s jógou při kurzech Tantry. Když jsem se pak vrátila do Brna, jen ze zvědavosti jsem zašla na lekci Hot Yogy v Brně. I když jsem myslela, že po první hodině umřu, nával energie, který jsem zažila pár hodin a dnů po té, mě nadchl. Začala jsem chodit pravidelně a do Hot Yogy se zamilovala. Je po ní skvěle na těle i na duši. Kromě cvičení se živím jako moderátorka v rádiu, píšu blog, dělám různé kurzy a semináře, mou aktuální vášní je channeling a baštění zelených potravin. Miluji cestování, sluníčko, teplo, poznávání nových míst i lidí.

name

Anna Šipková

S jógou jsem se setkala poprvé jako malá přes svoji mámu, která si doma pouštěla pravidelně pořád dokola jednu a tu samou lekci na DVD. Hlas oné cvičitelky je ve mně zarytý dodnes. Lásku k józe jsem si ale musela vybudovat sama až o mnoho let později, kdy jsem na střední hledala nějaký pohyb a vyzkoušela všechny možné druhy jógy, až jsem narazila na hot jógu, kterou mi tehdy doporučila spolubydlící s tím, že to bylo jediné cvičení, po kterém se jí podařilo zhubnout. To mě tehdy nalákalo na to hot jógu zkusit. Začala jsem chodit pravidelně a kromě toho, že se mé tělo začalo tvarovat a sílit, jsem pocítila, že se díky józe cítím plná energie a vůbec psychicky mnohem lépe. Za největší dar, který mi jóga zatím dala, ale považuji jakési vědomí správného pohybu, opatrnost k vlastnímu tělu, která se pak odráží i v jakémkoliv jiném cvičení nebo sportu, který dělám (a vlastně v životě vůbec). Moje nejoblíbenější pozice se neustále mění, momentálně je to asi „protažení v roznožení“ pro svoji schopnost dodat mi příval energie, o které jsem ani netušila, že ve mně ještě je.

name

Hana Vildomcová

S Hot Jógou jsem si poprvé potřásla svou opocenou rukou v roce 2012, asi rok po narození prvního dítěte. Zprvu jsem ji brala jako efektivní prostředek formování postavy (kdo z nás nikdy nehubl do plavek, že… a tady to šlo poměrně rychle). Postupem času mě překvapily další benefity a pozitivní vliv, který Hot Jóga měla (a nepřestává mít) na mé zdraví, moje tělo a stav mysli. Jóga je pro mne především prostředkem k sebepoznání, časem, který mám sama pro sebe, jen se svým tělem, v jednotě a tichu… Oblíbená pozice? Mění se s časem, nyní mě velmi zaměstnává kobylka, protože mi prostě nejde tak, jak bych chtěla a mohla. Určitě to znáte. Někdo tomu říká výzva, já to nazývám další překážkou na cestě k sobě. Pravidelně jsem do lekcí docházela také během druhého těhotenství, a poslední lekce s bříškem byla ta ranní, v den porodu. Jak jinak... Také jste závislí? Ještě ne? Pak nechodíte dost často. Těším se na to, že Vás budu moci provázet lekcí od té první, ještě suché minuty, až k té devadesáté, totálně zmáčené Vaším potem. Už to víte, viďte… ten pocit po lekci stojí za to opakovat zas a znova. Dýchejte.

Ivana Rošková

Hot Yoga videa

Pro spuštění klikněte na dané video